Plastic Omnium
25 - 0
Honeywell

15Adam Grabowski 21', 23', 40'
15', 17', 24', 29', 35'
17Paweł Grześka 36'
23', 30'
11Seweryn Niesler 1', 6', 11', 17', 37'
14', 31'
5Michał Cisowski 8', 27'
1', 4', 6', 13', 18', 26', 37'
19Grzegorz Jenczmionka 4', 13'
3', 8'
9Mateusz Niesler 2', 3', 7', 14', 15', 18', 24', 26', 29', 30', 31', 35'
40'
  25 19

Faworytem starcia pomiędzy Plastic Omnium a Honeywell, przed rozpoczęciem boiskowej rywalizacji, była drużyna rozstawiona w roli gospodarza. Gracze Plastic Omnium w dwóch pierwszych spotkaniach grupy, walczącej o miejsca 13-18 sezonu letniego Sportowej Ligi Firm, zdobyli 4 punkty. Przed tygodniem gospodarze pokonali ekipę Politechniki Śląskiej aż 10:0, grając odpowiedzialnie w defensywie. Natomiast goście w ubiegły poniedziałek, mierzyli się z zespołem COLDGROUP. Pomimo walki zawodnicy Honeywell, musieli uznać wyższość rywali przegrywając 0:19. Mecz rozpoczął się od zdecydowanej przewagi piłkarzy Plastic Omnium, którzy od pierwszych sekund rywalizacji, grali szalenie ofensywnie. Pierwszą bramkę zawodnicy grający w białych strojach, zdobyli już w 1 minucie konfrontacji, a gola dającego gospodarzom prowadzenie zdobył Seweryn Niesler. Kilkanaście sekund później było już 2:0 dla graczy Plastic Omnium, a tym razem na listę strzelców wpisał się Mateusz Niesler. W pierwszej części gry ofensywa gospodarzy była aż nadto widoczna. Zawodnicy w białych strojach, całkowicie zdominowali swoich przeciwników, raz za razem podwyższając swoje prowadzenie. Natomiast goście pomimo starań, nie byli w stanie przez pierwsze 20 minut, zagrozić bramce rywali. Pierwsza część gry zakończyła się zatem wynikiem 13:0. Po zmianie stron obraz rywalizacji znacząco się nie zmienił. Nadal pełną kontrolę nad przebiegiem meczu mieli gospodarze, jednak wraz z upływem czasu, zawodnikom Honeywell udało się stworzyć kilka sytuacji podbramkowych. Ostatecznie jedynak piłkarze Plastic Omnium, nie pozwolili sobie na utratę gola, kończąc spotkanie z dorobkiem 25 trafień na koncie. Zawodnikiem meczu został wybrany Mateusz Niesler, który zdobył dla swojego zespołu 12 bramek i zaliczył jedną asystę. Dla piłkarzy Plastic Omnium było to natomiast drugie zwycięstwo z rzędu, w rozgrywkach fazy finałowej sezonu letniego SLF.